Dog od nas

Znajdziesz tutaj wszystkie wymagane przez nas warunki do spełnienia.

Sprawdź
...

Szczeniak od nas

Nasze psy są członkami naszej rodziny. Mieszkają z nami w domu. Są naszymi przyjaciółmi i nie wyobrażamy sobie życia bez nich. Takich domów szukamy dla szczeniąt. Chcemy być pewni, że nowi właściciele mają podstawową wiedzę o rasie, będą umieć się nim zająć i mają dla niego czas. Chcemy poznać nowe rodziny, zanim szczenięta trafią do nowych domów oraz utrzymywać stały kontakt z właścicielami. Informacje o naszych psach są dla nas bardzo ważne. Nie oddajemy szczeniąt do życia na zewnątrz (kojce, budy, pilnowanie obiektów). Całe swoje zaangażowanie kierujemy na zdrowie i socjalizację maluchów, dzięki temu szybko zadomowią się w nowym miejscu i będą cudownym towarzyszami. Szczenięta z miotów zostają również w naszym domu do dalszej hodowli. Dlatego tym bardziej zależy nam na tym, aby były zdrowe i odpowiednio socjalizowane.

...

Co dostajesz?

Każdy miot jest starannie zaplanowany. Dużo czasu poświęcamy na dobór pary. Wszystkie psy użyte w hodowli są zdrowe. Zostały prześwietlone pod kątem dysplazji stawów biodrowych i łokciowych. Regularnie wykonywane są badania echokardiograficzne serca. Szczenięta opuszczając hodowle będą przebadane przez lekarza weterynarii, odrobaczone, zaszczepione i zostanie im założony czip. Nasze psy są zarejestrowane w ZKWP i przechodzą przegląd miotu. Będą posiadać książeczki zdrowia oraz metryki do wystawienia rodowodu. Z każdym właścicielem podpisujemy umowę kupna-sprzedaży psa. Otrzymasz wszelkie instrukcje dotyczące żywienia, pielęgnacji i dbania o zdrowie. Każde szczenie opuści hodowle po badaniu USG nerek, w celu wykluczenia dysplazji nerek. Wyknujemy również echo serca, oraz testy osobowościowe. Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z wystawami to służymy pomocą. Możemy też sami wystawić Twojego psa.

...

Czego my oczekujemy?

Musisz wiedzieć z czym wiąże się decyzja posiadania doga niemieckiego. Musisz zapewnić mu właściwe warunki życia. Zadbasz o jego żywienie, zdrowie, higienę i prawidłowy rozwój psychiczny. Będziesz cierpliwie znosić nasze pytania i telefony :) Zostaniesz z nami w kontakcie i będziesz informował nas o zdrowiu psa, zwłaszcza gdy pojawi się jakiś problem. Jeśli pojawi się w Twoim życiu sytuacja, w której pies nie będzie mógł dłużej z Tobą zostać, poinformujesz nas o tym jako pierwszych. Chcemy, aby nasze psy wróciły do naszego domu.

Nie zwlekaj dłużej i umów się na spotaknie z Twoim nowym psim przyjacielem.

Adres hodowli


67-106 Otyń, Topolowa 2

Telefon:






Znajdziesz nas również na: